طراحی رابط کاربری یا User Interface Design چیست؟
به محیطی که کاربر از آن استفاده می‌کند، رابط کاربری (UI) گفته می‌شود. این محیط با کاربر تعامل برقرار میکند و باید طوری طراحی شود که به راحتی برای کاربر قابل استفاده باشد. هدف نهایی طراحی یک رابط کاربری خوب این است که کاربر بتواند به درستی از محصول استفاده کند و تجربه‌ای که از این استفاده بدست آورده برای او لذت‌بخش باشد.

خب، بنده اینجا هستم تا طراحی رابط کاربری اپلیکیشن های شما رو به بهترین و زیباترین شکل در چارچوب اصول تجربه کاربری انجام بدم.

لطفا قبل از سفارش طراحی، به نکات زیر توجه بفرمایید:
1: لطفا قبل از سفارش، حتما توضیحات پروژه به طور دقیق و کامل (در صورت نیاز با ارائه مثال یا طرح مشابه) از آنچه مد نظر دارید، را آماده کنید. (بسیار مهم)
2: قیمت ذکر شده تنها برای یک اپلیکیشن حداکثر صفحه ای است؛ لطفا برای پروژه های با تعداد صفحات بیشتر یا نیازهای خاص، از قسمت “درخواست پروژه‌ی اختصاصی” با بنده در تماس باشید.

3: طراحی لوگو (Logo) و آیکون (Icon) جزو وظایف طراح رابط کاربری نیست و شما بایستی آن را به بنده تحویل دهید.
4: طراحی رابط کاربری به صورت تخت (Flat) انجام می شود؛ پس سایر سبک های طراحی رابط کاربری مانند متریال دیزاین در حوزه کاری بنده نمی باشد.

5: مالکیت معنوی طراحی این رابط کاربری متعلق به شخص طراح و به عنوان نمونه کارهای اوست و می تواند در صفحات شخصی یا رسمی به عنوان نمونه کار به نمایش بگذارد.