درباره هورشید

هورشید پلتفرمی برای فریلنسرهای ایرانی

خانه استعداد ها با کلاس جهانی

پروژه خودت تعریف کن!

مهارت جلوگیری از شکست
آگاهی از برند یا Brand Awareness چیست؟

یاد بگیر!

در خانه کسب درآمد کن!

درباره هورشید

 هورشید بازار کار برای کارهای فریلنسینگ است. به کارهایی که می‌توانید در خانه و به صورت آنلاین و از راه دور انجام دهید، فریلنسینگ گفته می‌شود. همچنین به فردی که یک حرفه و تخصص مثل عکاسی، نویسندگی، طراحی، برنامه نویسی، گرافیک، ترجمه و … هر کار دیگری دارد و به صورت پروژه‌ای و آزاد برای دیگران کار می‌کند فریلنسر گفته می‌شود.

 

اگر شما پروژه‌ای دارید که فردی می‌تواند آن را به صورت دورکاری انجام و تحویل دهد، می‌توانید روی هورشید حساب کنید. همچنین اگر شما مهارتی دارید که می‌توانید از طریق آن، پروژه‌ها را سریع و با قیمت مناسب انجام دهید، ما برای شما پروژه‌های زیادی داریم.

ما برای متخصصان، برنامه نویسان، طراحان، مترجمان و در کل کلیه کارهایی که ممکن است به صورت غیر حضوری انجام شود دفتر کاری فراهم کرده ایم تا به راحتی بتوانند مستقیم با کارفرما در ارتباط باشند و همچنین کارفرمایان بدون نیاز به استخدام و با هزینه رقابتی پروژه خود را در اختیار پیمانکاران قرار می‌دهند برای انتخاب بهترین پیمانکار ابزارهای متنوعی در اختیار کارفرمایان است و با امکان بیعانه نزد سایت (پرداخت امن) خیال پیمانکار را نیز از پرداخت نهایی برای پروژه‌ای که انجام می‌دهد راحت کرده ایم.

اگر پیمانکاران تخصص کافی داشته باشند مهم نیست در کجای دنیا زندگی می‌کنند آنها می‌توانند به راحتی پروژه کارفرما را به صورت غیر حضوری انجام دهند و مبلغ پروژه را از طریق سایت در حساب خود دریافت کنند.

اگر می‌خواهید برای پروژه خود پیمانکار مناسب پیدا کنید یا از طریق سیستم کسب درآمد، درآمد قابل توجهی کسب کنید در سایت هورشید ثبت نام کنید. ما برای شما محیط کاربری امنی طراحی کرده ایم که به راحتی می‌توانید پرداخت‌های خود را از طریق بیعانه برای پروژه انجام دهید و پس از اطمینان از انجام پروژه خود پرداخت نهایی را انجام دهید. در هورشید کارفرما و پیمانکار مستقیم با یک دیگر در ارتباط هستند.

هورشید پلتفرمیست که این ارتباط را سرعت و بهبود می بخشد.

هورشید به افراد کارفرما چه کمکی می‌کند؟

هورشید احترام گذاشتن به کاربر را وظیفه خود می‌داند و تمام تلاشش هم این است که کاربران از فعالیت در این وب سایت رضایت کامل داشته باشند به همین جهت ابزارهای دیگری هم در این وب سایت گنجانده شده تا کارفرمایان عزیز با خیال راحت تری به انتخاب پیمانکار خود بپردازند از جمله هوش مصنوعی که کمک می‌کند فریلسنرهای با کیفیت تر که داری امتیازات بالاتری از کارفرمایان خود هستند در اولویت‌های هر پروژه نمایش داده شوند.

هورشید به افراد پیمانکار (فریلنسرها) چه کمکی می‌کند؟

بعد از ثبت نام در وب سایت و تکمیل اطلاعات پروفایل به عنوان فریلنسر و انتخاب فیلد کاری خود در صورت ایجاد پروژه جدید توسط کار فرمایان این پروژه برای تمامی فریلنسرهای آن گروه پیامک و ایمیل می‌شود.

خیلی از پیمانکاران (فریلنسرها) به دنبال فرصت شغلی در زمینه مرتبط به مهارت خود می گردنند تا از این راه به کسب در آمد بپردازند و از طرفی نیاز کارفرما را نیز برطرف کنند، هورشید این فضا را فراهم آورده است تا پیمانکاران عزیز در اسرع وقت به خدمت رسانی و انجام پروژه مورد نظر بپردازند. اینجاست که دیگر وقت شما از بین نمی‌رود و از طرفی هم کارفرمای خود را می‌شناسید و می‌دانید که او از شما چه می‌خواهد.

می‌توانید به راحتی تمام کارتان را آغاز کنید و البته این که اگر در انجام پروژهایتان موفق باشید حتماً فرصت‌های شغلی بیش‌تری برایتان ایجاد خواهد شد و در بین کارفرمایان بیش‌تر شناخته خواهید شد پس تلاش کنید پروژه‌ها را با دقت و به موقع تحویل دهید تا پس از اجرای پروژه رتبه بالایی دریافت کنید.

چگونه در هورشید شروع کنیم؟

مهم‌تر از همه چیز مهارت در کاری است که انجام می‌دهید. اگر شما برنامه نویس، طراح یا مترجم هستید یا مهارت هر کار دیگری را دارید که تقاضا برای انجام آن زیاد است، می‌بایست مهارت خود را در آن تخصص همیشه بالا ببرید، خود را به روز نگه دارید و همیشه مطالب جدید را مطالعه کنید.

تمرکز داشته باشید. یعنی تصمیم بگیرید چه کاری می‌خواهید انجام دهید. کسی که همه کار انجام می‌دهد در هیچ کاری تخصص ندارد.

نمونه کار خوب داشته باشید. تعداد نمونه کارهای شما مهم نیست بلکه کیفیت آنها مهم است.

خیلی از پیشنهاداتی که برای کارفرمایان ثبت می‌شود مورد قبول کارفرما نیست. چون فریلنسرها وقت کافی برای خواندن پروژه کارفرما نمی‌گذارند، کار مرتبط با آن پروژه را انجام نداده اند، قیمت آنها یا خیلی بالاست یا خیلی پایین، کار حرفه ای انجام نداده اند و هزاران مشکل دیگر.

قیمت مناسب ارائه کنید. برای دریافت پروژه قیمت پایین ثبت نکنید. رقابت با دیگر فریلنسرها بر سر قیمت به شما آسیب می‌رساند. اگر خوب پروژه را فهمیده باشید، می‌توانید براورد کنید چه مقدار از شما زمان می‌گیرد و بنابراین می‌توانید قیمت را مشخص کنید. سعی کنید به کارفرما درباره قیمت خود توضیح دهید. کارفرمایان همه می‌دانند قیمت کم، کیفیت بالایی به همراه نخواهد داشت.

قوانین هورشید را مطالعه کنید. رعایت نکردن قوانین ممکن است منجر به بسته شدن حساب کاربری شما شود و همه اعتباری که برای آن زحمت کشیده اید از بین برود.

هورشید یک ایده جالب و جذاب است و به کاربرانش کمک می‌کند تا در اسرع وقت به هدف خود برسند.

شرایطی در این وب سایت فراهم شده است تا هم کارفرمایان و هم پیمانکاران هر دو به رفع نیازهای خود بپردازند.

اگر پروژه‌ای دارید که نمی‌دانید آن را چطور شروع کنید و انجامش بدهید و اگر فریلنسر هستید و پروژه‌ی برای انجام ندارید حتماً با هورشید شروع کنید.